Taneční klub
MZ Dance Team

Hledáte klub? Potřebujete stabilní zázemí, možnost trénovat téměř kdykoli a také motivaci? Chcete se obklopit těmi nejlepšími, mít možnost účastnit se pravidelných seminářů a reálně jít za svými cíli a sny? Stačí otevřít dveře a vstoupit. Jsme tu.

Kontaktujte nás

Proč MZ Dance Team?

Taneční klub MZ Dance Team je postaven na pevných základech dobrovolnosti, otevřenosti a vzájemné podpory. Kdo chce chodit tančit denně a trénovat do roztrhání těla, je u nás vítán stejně jako ten, kdo si chce taneční um udržovat na nějaké úrovni, ale nechce být mistrem světa. Vaše rozhodnutí je dobrovolné - je jen na vás.

Členstvím získáváte automaticky i členství v ČSTS. Trénují vás jen trenéři s licencí. Několikrát v týdnu vás čekají semináře nejrůznějších zaměření - od strečinku přes STT/LAT pro různé úrovně až po tematické. Minimálně jednou ročně pořádáme soustředění.

 • rozvrh vyuky cover

  Rozvrh výuky

  Jste plánovači nebo se rozhodujete až ráno, co ten den nakonec budete dělat? Tak jak tak byste měli pečlivě sledovat rozvrh výuky. Občas je něco potřeba zrušit, občas přijede zajímavý host... je dobré mít přehled. Těšíme se na vás!

  Více
 • zuzka martin photo

  Naši trenéři

  Seznamte se s hlavními trenéry, kteří MZ Dance team vedou! MZ Dance team nejsou však jen oni tři, je jich mnohem více – a ty poznáte osobně, až k nám přijdete na první trénink. Jedno však platí pro všechny: vyžadují tvrdou práci a soustředěnost, ale je s nimi zábava a pomohou vám s motivací, když začne chybět.

  Více
 • tanecni soustredeni cover

  Soustředění

  Pojeďte se s námi soustředit! Na tanec, ale také na sebe. Jednotlivě i vzájemně. Přečtěte si co chystáme, v jakých termínech a nezapomeňte se včas přihlásit. Bude to jako vždy skvělá taneční jízda!

  Více
 • nase uspechy cover

  Naše úspěchy

  Úspěchy se rádi chlubí všichni, je to tak? My máme radost dvojitou, protože se nechlubíme jen svými úspěchy, ale i úspěchy našich svěřenců. Šikovných tanečnic a tanečníků, kteří dělají MZ Dance Team tak úspěšným tanečním klubem, jakým je. Chcete na téhle „zdi cti" jednou najít své jméno? Máte možnost!

  Více
Top