Naši trenéři

Seznamte se s hlavními trenéry, kteří MZ Dance team vedou! MZ Dance team nejsou však jen oni tři, je jich mnohem více – a ty poznáte osobně, až k nám přijdete na první trénink. Jedno však platí pro všechny: vyžadují tvrdou práci a soustředěnost, ale je s nimi zábava a pomohou vám s motivací, když začne chybět.

 • martin photo

  Ing. Martin Dvořák

  Narodil se 16. 4. 1985. Tančí téměř od té doby, z toho od roku 1999 se Zuzkou.

  Co pro Tebe znamená tanec?
  Tanec je pro mě momentálně celý život. Hobby, práce, osobní život, kompletní naplnění celé mé osoby. Tanec se stal mým životním stylem.

  Co považuješ za svůj největší úspěch?
  Za svůj největší úspěch považuji, že jsme spolu se Zuzkou vydrželi téměř 20 let tanečními partnery a díky tomu vytváříme jedinečné spojení páru, který předává své dlouholeté zkušenosti svým svěřencům.

  Jaké jsou s Tebou tréninky?
  Tréninky se mnou? To musí posoudit asi ostatní.

 • zuzka photo

  Zuzana Šilhánová

  Narodila se 20. 6. 1985. Tančit začala pravděpodobně už v minulém životě. Od roku 1999 tančí s Martinem.

  Co pro Tebe znamená tanec?
  Tanec je pro mě v podstatě celý život, sice s malým přírůstkem se to trochu změnilo, ale přesto je to aktivita, která naplňuje každý můj den. Je to vášeň, která přináší radost a i je to někdy velký boj.

  Co považuješ za svůj největší úspěch?
  Za největší úspěch považuji několikanásobnou účast ve finále MS 10 t., 2. místo na MS profesionálů 10t., semifinále na MS standardu a samozřejmě spousta titulů mistrů ČR.

  Jaké jsou s Tebou tréninky?
  Věřím, že tréninky se mnou jsou zábavné, ale i náročné. Jsem velký perfekcionista, takže to není jednoduché, ale věřím, že je to správná cesta, která vede k úspěchu.:)

Top