O nás

Tančete a trénujte s těmi nejlepšími v ČR! Tanci se věnujeme na vrcholové úrovni a pokud máte ty ambice, pomůžeme vám tam také. A pokud ty ambice zatím nemáte, může se úplně klidně stát, že po nějaké době u nás je mít začnete :-). Sportovním tancem totiž žijeme a je to pěkně nakažlivé, jak ukazuje vytíženost našich trenérů a sálu. Přijďte se k nám podívat, nasát atmosféru a zjistit, jak to u nás funguje! A nezapomeňte si vzít taneční boty.

 • about us praha 2

  Jedinečný přístup

  U nás se nesetkáte s ničím menším než s naprostou profesionalitou. V tanečním kurzu se vám nikdy nestane, že se pro počet lidí kolem nemůžete ani nadechnout a jakýkoli náročnější pohyb než mazurka je téměř nemožný. Stejně tak se nikdy nestane že vám někdo odmítne vysvětlit byť triviální věc. Důležitá je pro nás kvalita, nikoli kvantita a každý, kdo má o tanec opravdový zájem je u nás vítán. Ať se ptá na cokoli! Navíc, jak se říká, žádná otázka není hloupá. Co se vám u nás bude stávat? Budou vás bolet nohy, ale na tréninky se budete těšit víc a víc. Zjistíte, že v duchu tančíte i na zastávce. A pak vám jednoho dne dojde, že jste právě vyhráli třeba mistrovství republiky.

 • about us praha 1

  Pro koho?

  Pro všechny, kdo si chtějí splnit své taneční cíle, sny a ambice. Dospělí i děti. Děti a junioři u nás však mají výsadní postavení – jako v jediné taneční škole v Praze. Věnujeme práci s nimi mnoho času a usilí a postupně vychováváme ty nejúspěšnější z nejúspěšnějších. Díky tanci získávají děti mnohem více než „jen" pohybovou průpravu a fyzičku. Učí se trpělivosti, disciplíně, sebeovládání, ale i kreativnímu vyjádření sebe sama, schopnosti rozumět svému tělu, vědět, kdy zabrat a kdy si naopak maximálně odpočinout. Učí se znát sebe i druhé. Učí se komunikovat s partnerem na úplně jiné úrovni než pouhými slovy. A to je dobrá příprava do života!

  Kdo chce tančit profesionálně, ten se stává členem Tanečního klubu MZ Dance team a získává tak kromě tance i široké zázemí. Kamarády a přátele na celý život, pevný rámec, komunitu, do které neodmyslitelně patří a která ho přijímá. A to je nakonec mohem více, než poháry a medaile.

Skvělé výsledky

Nejsme chlubiví, ale úspěchy našich tanečníků přiznáme rádi a nahlas. Nasbírali už tolik ocenění, že by se nám s trochou nadsázky všechna nevešla do sálu a sbírají dál. Pravidelně o jejich úspěších informujeme na našem facebooku – sledujte nás i je. Brzy tam může být i vaše jméno!

Top