O nás

Tančete a trénujte s těmi nejlepšími v ČR! Tanci se věnujeme na vrcholové úrovni a pokud máte ambice, pomůžeme vám proniknout mezi taneční špičku. V případě, že máte zájem tančit pouze rekreačně jste samozřejmě také vítáni.  Sportovním tancem žijeme a je to pěkně nakažlivé.  Přijďte se k nám podívat, nasát atmosféru a zjistit, jak u nás vše funguje! 

 • about us praha 2

  Jedinečný přístup

  U nás se nesetkáte s ničím menším než s naprostou profesionalitou. V tanečním kurzu se vám nikdy nestane, že se pro počet tanečníků kolem Vás nemůžete ani nadechnout a jakýkoli náročnější pohyb než mazurka je téměř nemožný. Všichni naši trenéři či zkušení tanečníci Vám vždy poradí a odpoví na všechny Vaše dotazy.  Důležitá je pro nás kvalita, a každý, kdo má o tanec opravdový zájem je u nás vítán. Navíc, jak se říká, žádná otázka není hloupá. Co se vám u nás bude stávat? Budou vás bolet nohy, ale na tréninky se budete těšit víc a víc. Po nějaké době zjistíte, že v duchu tančíte i na zastávce. Jednoho dne se stane, že právě vy vyhrajete například Mistrovství České republiky, Taneční ligu, či podobné prestižní soutěže v Čechách nebo v zahraničí

 • about us praha 1

  Pro koho?

  Pro všechny, kdo si chtějí splnit své taneční cíle, sny a ambice. Dospělí, mládež, junioři i děti. Věnujeme práci s nimi mnoho času a úsilí a postupně vychováváme ty nejúspěšnější z nejúspěšnějších. Díky tanci získávají děti mnohem více než „jen" pohybovou průpravu a fyzičku. Učí se trpělivosti, disciplíně, sebeovládání, ale i kreativnímu vyjádření sebe sama, schopnosti rozumět svému tělu, vědět, kdy zabrat a kdy si naopak maximálně odpočinout. Učí se znát sebe i druhé. Učí se komunikovat s partnerem na úplně jiné úrovni než pouhými slovy. A to je dobrá příprava do života!

  Nejen ten, kdo chce tančit profesionálně, se může stát členem Tanečního klubu MZ Dance team a získat tak kromě tance i široké zázemí. Kamarády a přátele na celý život, pevný rámec, komunitu, do které neodmyslitelně patří a která ho přijímá. A to je nakonec mnohem více, než poháry a medaile. 

Skvělé výsledky

Úspěchy našich tanečníků přiznáváme rádi a nahlas. Nasbírali už tolik ocenění, že by se nám s trochou nadsázky všechna nevešla do sálu. Pravidelně o jejich úspěších informujeme na našem Facebooku a Instagramu – sledujte nás i je. Brzy tam může být i vaše jméno! 

Top