Nabízíme

Tady se dozvíte,co všechno vám můžeme nabídnout a poskytnout. Od tanečních kurzů přes individuální výuku, taneční vystoupení na klíč až po pronájem sálu i vytvoření šatů na zakázku. Pro všechny naše služby platí společné: kvalita je vždy nad kvantitou, umíme splnit téměř jakékoli taneční přání a uděláme maximum, abychom vám vyšli vstříc.

 • kurzy pro verejnost

  Kurzy pro veřejnost

  Na začátek je potřeba říci: tančit k nám může přijít kdokoli. Začátečníci i ti, kdo už mají něco odtančeno. Kurzy máme pro děti, juniory i dospělé - ale nečekejte klasické taneční. V sále je během kurzu maximálně 20 párů, všichni mají dost místa i pozornosti trenéra.

  Více
 • individualni vyuka

  Individuální výuka

  Individuální výuka? Jen vy a trenér. Můžete přijít v páru, můžete přijít jen sami za sebe. Začátečníci, pokročilí, velmi pokročilí. Ať už chcete tančit a nemáte partnera nebo jste pár a cítíte, že potřebujete individuální přístup. Čekají na vás profesionální trenéři (pouze III. třídy ČSTS) a velký sál, kde je vždy vícero párů. Chcete soukromí? I to zvládneme zařídit.

  Více
 • dancehall praha 1

  Pronájem sálu

  Potřebujete taneční sál? A co takhle největší v Praze? Máme pro vás 27x13 m tanečního prostoru, který můžete využít celý nebo jeho větší či menší část. Všechno je o dohodě.

  Více
 • tanecni vystoupeni

  Taneční vystoupení

  Potřebujete “někoho kdo vám někde zatančí a bude to sedět do programu”? Tak nás máte. Jsme schopní dát dohromady cokoli, pokud je to jen trochu v lidských silách. Vážně. Vyzkoušejte nás!

  Více
 • vyroba tanecnich satu

  Výroba tanečních šatů

  Máte velmi jasnou představu o tanečních šatech (pro ženy i muže), ale v obchodech se takové prostě nevyskytují? Jste tu správně! Zuzka šije taneční i netaneční (například svatební). Už se na ně těšíte?

  Více
Top