Nabízíme

Zde naleznete souhrn našich služeb. Od tanečních kurzů přes individuální výuku, taneční vystoupení na klíč až po pronájem sálu i vytvoření šatů na zakázku. Pro všechny naše služby platí společné: kvalita vyhrává nad kvantitou, umíme splnit téměř jakékoli taneční přání a uděláme maximum, abychom vám vyšli vstříc.

 • individualni vyuka

  Individuální výuka

  Individuální výuka? Jen vy a trenér. Můžete přijít v páru, můžete přijít jen sami za sebe. Začátečníci, pokročilí, velmi pokročilí. Ať už chcete tančit a nemáte partnera nebo jste pár a cítíte, že potřebujete individuální přístup. Čekají na vás profesionální trenéři a velký sál. Chcete soukromí? I to zvládneme zařídit.

  Více
 • tanecni vystoupeni

  Taneční vystoupení

  Zajistíme taneční vystoupení dle vašich představ tak, aby vyhovovalo programu vaší akce. Tanec jistě oživí celý společenský večer ať se jedná o firemní akci, ples či jakékoliv vystoupení. Naši profesionální tanečníci v nádherných latinskoamerických i standardních šatech posunou celý večer na úžasný zážitek pro všechny přítomné. Jako nevšední zážitek můžeme zařadit i výuku tance v rámci vašeho večera. Naučíme vás zajímavé kroky i figury jednotlivých tanců dle vašeho přání. Kontaktujte nás a budete jistě spokojeni.

  Více
 • dancehall praha 1

  Pronájem sálu

  Nabízíme pronájem velkého sálu: rozměry 27 x 13 m. Sál je možné rozdělit na několik částí. Možné i pronajmout pouze jednu část. V rámci pronájmu je možné využít dámské i pánské šatny včetně WC a sprch. Sál je situován ve 3.patře s denním osvětlením, možnost zatemnění. Cena dle dohody. 

  Více
 • vyroba tanecnich satu

  Výroba tanečních šatů

  Máte velmi jasnou představu o tanečních šatech? Nabízíme ušití tanečních, plesových či svatebních šatů pro ženy i muže včetně designu. Postará se o vás naše značka Zuzana Design. Jste tu správně!

  Více
 • unnamed

  Profesionální česání a líčení

  Profesionální líčení a česání mistryní ČR v tanečním sportu Zuzanou Šilhánovou s certifikátem Surface Makeup School.

  Více
Top