Taneční škola
MZ Dance Team

Co znamená MZ Dance Team? Martin a Zuzana, dva špičkoví tanečníci, taneční partneři od roku 1999. To jsme my. Tanec milujeme, tancem žijeme, dýcháme, jsme. Tanec je naše první největší radost. Tou druhou je pomáhat vám k dosažení vašich cílů – a snů. Proto jsme si založili taneční školu a jsme připraveni předat vám to nejlepší, co umíme sami.

Není to jen latina a standart. Není to jen hudba. Není to jen spousta dřiny, potu a hodin tréninku. Je to i velká radost z prvních úspěchů. Stejně naladění lidé kolem vás. Pocit, že někam patříte. Jsou to přátelé na celý život. Je to láska k pohybu, vyjádření sebe sama. Je to i společné překonávání překážek. To je MZ Dance Team.

Taneční klub MZ Dance Team Plzeň by rád poděkoval za podporu následujícím partnerům:

mzdance plzen partneri

Více

Přihláška do kurzů

Vyplněním následujícího formuláře se přihlásíte do konkrétního tanečního kurzu pro veřejnost.

Položky označené symbolem (*) jsou povinné.

Aktuality

 • 04. 09.

  Otevíráme nábory dětských kurzů

  Sledujte naši nabídku tanečních kurzů pro veřejnost. Pro děti otevíráme nové nábory do tanečních kurzů, které pořádáme již koncem září. Startujeme od října.

 • 02. 09.

  Taneční soutěž Prague Open WDSF

  V našem tanečním klubu jsme zahájili velmi intenzivní přípravu na mezinárodní taneční soutěž Prague Open WDSF. Držte nám palce, jdeme vstříc skvělým výsledkům.

 • 01. 09.

  Nová internetová prezentace MZ Dance Team

  Společně s digitální agenturou Gapanet solution jsme pro Vás připravili zcela novou internetovou prezentaci našeho tanečního klubu MZ Dance Team.

Taneční klub
MZ Dance Team

Taneční klub MZ Dance Team je postaven na pevných základech dobrovolnosti, otevřenosti a vzájemné podpory. Kdo chce chodit tančit denně a trénovat do roztrhání těla, je u nás vítán stejně jako ten, kdo si chce taneční um udržovat na nějaké úrovni, ale nechce být mistrem světa. Vaše rozhodnutí je dobrovolné - je jen na vás.

Členstvím získáváte automaticky i členství v ČSTS. Trénují vás jen trenéři s licencí. Několikrát v týdnu vás čekají semináře nejrůznějších zaměření - od strečinku přes STT/LAT pro různé úrovně až po tematické. Minimálně jednou ročně pořádáme soustředění.

Přejít na klub
Top