Individuální výuka

Chcete tančit a nemáte partnera? Tančíte, máte partnera, ale nějak se vám nedaří posunout se dál? Potřebujete novou inspiraci, pilovat techniku, pohled třetího člověka? Anebo se z jakéhokoli důvodu potřebujete naučit tančit, i kdyby to měl být jeden jediný konkrétní tanec? Jsme tu pro vás!

 • kurzy pro pary

  Taneční páry

  Trénujete, tančíte, jste poctiví, ale výsledky nikde? Nebo tančíte pro radost a chcete si dopřát ten luxus, kdy trenér věnuje pozornost jen vám? To je ta pravá chvíle pro individuální lekce. Soukromý trénink je mnohem intenzivnější a hlubší - jak co do práce na technice, tak co do práce na psychice. Naši trenéři jsou skvělí a jsou tu pro vás - a tréninky s nimi jsou sice dřina, ale stojí to za to.

  Více
 • kurzy pro am

  Taneční páry Pro-AM

  Chcete tančit? Ať už máte zkušenosti anebo nemáte, ale tanec je váš sen od dětství, nic víc než touhu tančit nepotřebujete. Ani svého tanečního partnera. Toho pro vás totiž máme my. Profesionální tanečník s vámi bude trénovat a pokud budete chtít, bude s vámi jezdit i na soutěže. Ke splnění snu už je to jen krůček...

  Více
 • svatebni tance

  Svatební tance

  Chystáte svatbu a tanec je pro vás téměř důvodem, proč ji raději nechystat? Nebo se tance nebojíte, ale chcete něco speciálního? Ozvěte se! Vymyslíme pro vás takový svatební tanec, který se vám bude líbit a zároveň vás bude bavit. A navíc si při tančení budete opravdu jistí! Napište nám své představy a my vám je splníme.

  Více
 • fitness trener

  Fitness trenér

  Naším fitness guru je skvělý Jiří Čejka. Individuální tréninky s ním jsou o dokonalé technice (takže si opravdu neublížíte) a o důrazu na všechny aspekty, které k tanci potřebujete - na kondici, sílu i pružnost. Navíc se dozvíte mnoho o stravování a způsobu, jakým tělo funguje. Pokud je tohle oblast, na které potřebujete zapracovat, neváhejte!

  Více
Top