O nás

Tančete a trénujte s těmi nejlepšími v ČR! Představujeme západočeskou pobočku jednoho z nejúspěšnějších klubů v České republice. Tanci se věnujeme na vrcholové úrovni, a pokud i vy máte takové ambice, rádi vám pomůžeme. A pokud takové ambice zatím nemáte, může se úplně klidně stát, že po nějaké době u nás je mít začnete :-). Sportovním tancem totiž žijeme a je to pěkně nakažlivé. Přijďte se k nám podívat, nasát atmosféru a zjistit, jak to u nás funguje! A nezapomeňte si vzít taneční boty.

 • about us praha 2

  Jedinečný přístup

  Sportovní tanec je estetická a fyzicky stále náročnější sportovní disciplína. Učí trpělivosti, disciplíně, systematické a dlouhodobé práci, sebeovládání, ale i kreativnímu vyjádření sebe sama, schopnosti rozumět svému tělu, vědět, kdy zabrat a kdy si naopak maximálně odpočinout. Učí vnímat tělo jako stroj, o který se musíme starat. Učí znát sebe i druhé. Učí komunikaci s partnerem na úplně jiné úrovni než pouhými slovy. A učí i prohrávat se zdviženou hlavou. A to je dobrá příprava do života!

  U mladších dětí jde zejména o všestrannou sportovní přípravu, která s vyšším věkem cílí na soutěžní přípravu. Postupné zvyšování cílů a jejich postupné naplňování buduje zdravé sebevědomí a radost z tance. Kdo chce chodit tančit pravidelně a trénovat do roztrhání těla, je u nás vítán stejně jako ten, kdo si chce taneční um udržovat na nějaké úrovni, ale nechce být mistrem světa.

 • about us praha 1

  Pro koho?

  Pro všechny, kdo si chtějí splnit své taneční cíle, sny a ambice. Dospělí i děti. Děti a junioři u nás však mají výsadní postavení. Věnujeme práci s nimi mnoho času a úsilí. Ve spolupráci s těmi nejlepšími trenéry v ČR postupně vychováváme novou úspěšnou taneční generaci v Západních Čechách. Díky tanci získávají děti mnohem více než „jen" pohybovou průpravu a fyzičku.

  Kdo chce tančit profesionálně, ten se stává členem Tanečního klubu MZ Dance Team Plzeň a získává tak kromě tance i široké zázemí. Kamarády a přátele na celý život, pevný rámec, komunitu, do které neodmyslitelně patří. A to je nakonec mnohem více, než poháry a medaile.

Skvělé výsledky

Západočeská pobočka vznikla z jediného důvodu – podpořit sportovní tanec v našem regionu. Chceme vytvořit konkurenční prostředí a tím zvýšit kvalitu sportovního tance v našem regionu. Víme, o čem mluvíme, vyrůstali jsme tady. A že do toho jdeme na plno, se můžete přesvědčit na našem instagramu a facebooku – sledujte nás.

Top