kurzy pripravka rudna cover

Přípravka v Rudné u Prahy

Kurzy jsou určeny hlavně pro děti předškolního věku, 1 a 2. stupně. Jde o přípravu dětí pro párové tancování kluk s holkou - Taneční sport.

 • Datum kurzu

  Středa

 • Místo konání

  Školská 591/2
  25219 Rudná

 • Cena za osobu

  1 500 Kč / 12 lekcí

 • Počet účastníků

  neuvedeno

Kdo jsme

Naše dětská škola tance je jednou z větví jinak veleúspěšné taneční školy MADAT založené Marií a Aloisem Dvořákovými. Tato škola má dlouholetou tradici a vždy patřila ke garancím výborného a profesionálního přístupu k dětem. Hlavní důraz je kladen na základní dětskou rytmiku, správné držení těla, rozvoj svalstva, pohybový rozsah, koordinaci, prostorové cítění, imaginace, grafomotoriku, sebepoznání a v neposlední řadě o základy společenského chování. Výuka je pojata formou hry za použití nejen vlastního těla, ale i řady pomůcek, tak aby děti zůstávaly v koncentraci a cvičení pro mě byla vždy radost.

Kdo k nám chodí

Kvalitu výuky garantuje taneční škola lektory s dlouholetou zkušeností práce s dětmi. A většina lektorů, má pedagogické vzdělání na úrovni vystudované UK Pedagogika a UK FTVS. Všichni lektoři jsou odborníci ve svém oboru s nejvyšší kvalifikační třídou.

Lektorská školení a kvalitu výuky garantuje

Ing. Martin Dvořák a Zuzana Šilhánová
několikanásobní mistři ČR v tanečním sportu, Finalisté mistrovství světa a evropy v tanečním sportu, Trenéři I.třídy UK FTVS v Praze, Držitelé nejvyššího ocenění ČSTS Hvězda roku, Trenéři reprezentace ČSTS v kategorii Děti, Junioři a mládež.

Mgr. Marie Dvořáková
Zakladatelka taneční školy MADAT v 90. letech, Učitelka 1.stupně s více než 30-ti letou zkušeností, Trenérka I.třídy UK FTVS, Lektorka na UK FTVS v oboru taneční sport, Hlavní organizátorka akce „Školní show" na půdě ZŠ gen.por. Františka Peřiny.

Oblečení

Oblečení pro děti by mělo korespondovat s výukou a tedy: Kluci – kalhoty popřípadě tepláky, tričko. Dívky – sukni nad kolena, tričko, tílko, legíny. Obuv – cvičky, piškoty, popřípadě základní taneční.


Přihláška do tanečního kurzu

Pro přihlášení do tanečního kurzu Přípravka v Rudné u Prahy vyplňte níže uvedený formulář.

Top