MČR MZ LAT Vobi Camp – Praha 2026
Přípravný MČR Camp LAT s Vobim a Klárkou v Praze! 14.–15. 2. 2026 – dva dny intenzivních tréninků zaměřených na soutěžní formu, techniku a projev. Kapacita omezená na 60 tanečníků.

Termín: 14.–15. 2. 2026
Místo: Praha – sál MZ Dance Team
Lektorský tým: Vobi a Klárka
Kapacita: 60 účastníků
Zaměření: Latin dance (LAT) – soutěžní příprava, technika, energie, výkon
💃 O kempu
Intenzivní víkendový camp zaměřený na doladění formy před Mistrovstvím ČR v latinskoamerických tancích.
Pod vedením Vobiho a Klárky se zaměříme na techniku, rytmus, prezentaci a výkon v soutěžních podmínkách.
Kemp je koncipovaný jako kompaktní tréninkový blok s maximálním důrazem na efektivitu a individuální přístup. Ideální pro páry i jednotlivce, kteří chtějí doladit detaily a posunout svůj výkon před MČR.
🕺 Program
- Vedené semináře
- Prektise
- osobní zpětná vazba od lektorů
- Individuální lekce
💰 Ceny
Ceny rozdělené na “NeMZ” (účastníci mimo MZ Dance Team) a “MZ” (členové MZ Dance Team se slevou).
Přihlášení a zaplacení do 1. 2. 2026
- 2 600 Kč / 2 200 Kč
Přihlášení a zaplacení do 13. 2. 2026
- 2 800 Kč / 2 400 Kč
Přihlášení a zaplacení na místě
- 3 000 Kč / 2 600 Kč
Cena zahrnuje tréninkový program a organizaci. Strava ani ubytování nejsou součástí ceny, ale v okolí sálu je dostatek možností.
📩 Přihlášení
Kapacita je omezena na 60 účastníků.
Registrace je platná po úhradě účastnického poplatku.
Přihlášky probíhají online – sledujte aktuální informace na webu MZ Dance Team.










