MČR MZ 10T camp – Praha 2026
MČR Camp 10T – Praha 2026! 14.–15. 3. – přípravný víkend zaměřený na kombinaci standardních a latinskoamerických tanců. Intenzivní tréninky s top MZ lektory, kapacita 60 tanečníků.

Termín: 14.–15. 3. 2026
Místo: Praha – sál MZ Dance Team
Kapacita: 60 účastníků
Lektorský tým: Máca, Zuzka, Vobi, Kejzaři
Zaměření: 10T (kombinace STT + LAT) – technika, rytmus, soutěžní příprava
💃 O kempu
Přípravný víkendový camp pro tanečníky 10T kategorií, kteří chtějí doladit formu před Mistrovstvím ČR.
Pod vedením zkušených lektorů MZ Dance Teamu se zaměříme na efektivní přechody mezi STT a LAT, práci s energií, techniku i výraz.
Camp je postaven tak, aby tanečníci mohli během víkendu získat konkrétní zpětnou vazbu a zaměřit se na oba styly – v trénincích i soutěžních simulacích.
🕺 Program
- Semináře STT i LAT
- Prektisy STT i LAT
- Zaměřeno na fyzičku a nejlepší výkon
💰 Ceny
Ceny rozdělené na “NeMZ” (účastníci mimo MZ Dance Team) a “MZ” (členové MZ Dance Team se slevou):
Přihlášení a zaplacení do 28. 2. 2026
- 2 600 Kč / 2 200 Kč
Přihlášení a zaplacení do 13. 3. 2026
- 2 800 Kč / 2 400 Kč
Cena zahrnuje kompletní tréninkový program a organizaci. Strava ani ubytování nejsou součástí ceny, ale v okolí sálu je dostatek možností.
📩 Přihlášení
Kapacita omezena na 60 tanečníků.
Registrace platná po úhradě účastnického poplatku.
Přihlášky probíhají online – sledujte aktuální pokyny na webu MZ Dance Team.










