Kurzy pro veřejnost

Začínáte s tancem? Nechcete klasické taneční? Chcete pozornost lektora, prostor a možnost dostat se v tanci opravdu daleko? Jste tu správně. Momentálně pro vás máme připravené následující kurzy.

 • kurzy deti 6 10

  Kurzy pro začínající děti 6-10 let

  Tanec je nejen krásná volnočasová aktivita a netradiční sportovní disciplína, ovšem především u nejmenších dětí již od útlého věku skvěle rozvíjí pohybové a rytmické dovednosti. Pro nejmenší děti jsme připravili speciální kurz, ve kterém se děti naučí základy rytmiky a získají spoustu nových kamarádů a kamarádek.

  Více
 • kurzpy pro deti 11 15n

  Kurzy pro začínající děti 11-15 let

  Začít s tancem není nikdy pozdě. Pro děti ve věku 11-15 let jsme připravili taneční kurzy, během kterých se děti naučí základy rytmiky, začnou se učit ovládat svojě tělo a během kurzů začnou objevovat svaly, o kterých ani nevěděli, že jsou jejich součástí. Absolvováním těchto kurzů děti získají skvělou průpravu do tanečních.

  Více
 • kurzy pro pokrocile deti

  Kurzy pro pokročilé děti

  U dětí se velmi často volnočasová aktivita postupně stává vášní, prvním smyslem života či prostředím, ve kterém se mohou realizovat a setkávat s novými kamarády. V kurzech pro pokročilé se děti naučí základní sestavy do latinosko-amerických a standardních tanců, prohloubí rytmické i pohybová aktivity.

  Více
 • kurzy pro divky2

  Kurzy pro solo ženy a dívky nad 15 let

  Jste žena či dívka, která by ráda začala s tancem, ovšem v současné době nemáte tanečního partnera? Nezoufejte, právě pro vás jsme milé dámy připravili tyto speciální taneční kurzy. Seberte odvahu a přijďte si zatančit.

  Více
 • kurzy pro zeny s trenerem

  Kurzy pro sólo ženy s profesionálním partnerem

  Pro dívky a ženy, které by chtěli více proniknout do tajů tance, poznat všechna jeho zákoutí a zažít pocit, který se nikde jinde zažít nedá, jsme připravili velmi specikálni taneční kurzy. Profesionální taneční partner, se kterým budeme kurzy absolvovat je zkušený tanečník, se kterým se naučít tolik věcí, že se vám o nicjh bude v noci zdát.

  Více
 • kurzy pripravka rudna

  Přípravka v Rudné u Prahy

  Kurzy jsou určeny hlavně pro děti předškolního věku, 1 a 2. stupně. Jde o přípravu dětí pro párové tancování kluk s holkou - Taneční sport.

  Více
Top