Taneční klub
MZ Dance Team

Hledáte stabilní zázemí, možnost pravidelně trénovat? Chcete spolupracovat s těmi nejlepšími, mít možnost účastnit se pravidelných seminářů a reálně jít za svými cíli a sny? Stačí otevřít dveře a vstoupit. Jsme tu.

Kontaktujte nás

Proč MZ Dance Team?

Taneční klub MZ Dance Team Plzeň je postaven na pevných základech dobrovolnosti, otevřenosti a vzájemné podpory. Členstvím získáváte automaticky i členství v ČSTS. Trénují vás jen trenéři, kteří podstoupili odpovídající studium v ČSTS, FTVS UK. Všechny tréninky pro děti a juniory jsou vedené, pokročilé páry mohou trénovat i samostatně. Pravidelně pořádáme dvoudenní soustředění, minimálně jednou ročně pořádáme velké soustředění, kde se sejdou tanečníci z celé rodiny MZ Dance Team.

 • rozvrh vyuky cover

  Rozvrh výuky

  Jste plánovači nebo se rozhodujete až ráno, co ten den nakonec budete dělat? Tak jak tak byste měli pečlivě sledovat rozvrh výuky. Občas je něco potřeba zrušit, občas přijede zajímavý host... je dobré mít přehled. Těšíme se na vás!

  Více
 • hp02c

  Naši trenéři

  Seznamte se s hlavními trenéry, kteří MZ Dance team vedou! MZ Dance team nejsou však jen oni tři, je jich mnohem více – a ty poznáte osobně, až k nám přijdete na první trénink. Jedno však platí pro všechny: vyžadují tvrdou práci a soustředěnost, ale je s nimi zábava a pomohou vám s motivací, když začne chybět. 

  Více
 • tanecni soustredeni cover

  Soustředění

  Pojeďte se s námi soustředit! Na tanec, ale také na sebe. Jednotlivě i vzájemně. Přečtěte si, co chystáme, v jakých termínech a nezapomeňte se včas přihlásit. Bude to jako vždy nejen skvělá taneční jízda!

  Více
Top